Robusztus, zárt fejhallgató otthoni zenehallgatáshoz, profiknak és DJ-knek. Erőteljes 50 mm-es meghajtók, intelligens kétoldalas Jack 3,5 / 6,3 mm-es kábel, összecsukható kialakítás. 20 - 20 000 Hz frekvenciatartomány, 32 ohm impedancia.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Konstrukció | Zárt |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 50 mm |
| Fülpárna anyaga | Műbőr |
| Fülpárnák formája | Over-ear (Fül körüli) |
| Összecsukható konstrukció | Teljesen |
| Vezérlés módja | Gombos vezérlés |
| Kábeles vezérlés | Egyetemes 1 gomb |
| Frekvencia átvitel | 20 - 20.000 Hz |
| Érzékenység | 110 ± 3dB |
| Impedancia | 32 Ω |
| Csatlakozás módja | Levehető kábel |
| Csatlakozó | 3,5 mm, 6,3 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartozékok a csomagban | Fülhallgató tok, Audiokábel Jack 3.5 mm |