Ingyenes szállítás
Hordozható fejhallgató DAC/AMP - D/A konverter és fejhallgató erősítő AB osztályú vagy elektroncsöves (!!) üzemmóddal.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Kijelző | igen |
| Kijelző típusa | OLED |
| Kijelző felbontása és átlója | 1" |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Kimeneti szint | 150mW@32Ω / 525mW@32Ω balanced |
| D/A chip gyártója | Cirrus Logic |
| DAC | 2x CS43198 |
| Támogatott mintavételezési ráták | 32bit/768kHz, DSD512 |
| Szín | piros |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 65 x 35 x 15 mm |
| Tömeg | 50 g |
| Tartozékok a csomagban | Tok, USB-C - USB-C kábel, Lightning kábel, USB-A adapter |