Hordozható kábeles fejhallgató-erősítő és D/A átalakító USB-C jelforrás csatlakozóval és két kimenettel (Jack 3,5 / 4,4 mm). 2x Cirrus Logic CS43131 lapkakészlet, 384 kHz / 32 bit PCM mintavételezés és DSD 256, THD+N 0,00013%, kimeneti szint 4,0 Vrms (szimmetrikus).
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Kimeneti szint | 1.65 Vrms @32 Ω, 2.0 Vrms @300 Ω |
| D/A chip gyártója | Cirrus Logic |
| DAC | Dual CS43131 |
| Támogatott mintavételezési ráták | 384 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Szín | kék |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 41.7 mm x 24 mm x 12.3 mm |
| Tömeg | 16 g |
| Tartozékok a csomagban | USB-C kábel, használati útmutató |