Ingyenes szállítás
2026os modellévű új referencia DAP R2R Ultra architektúrával és a klasszkus akkumulátor mellett 12 V-os tápegységgel.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 3 év |
| Kijelző | igen |
| Kijelző típusa | Érintőkijelző, Színes |
| Kijelző felbontása és átlója | 5.5", 1080×2160 px |
| Operációs rendszer | Android 12 / Mango OS |
| Alkalmazások telepítésének lehetősége | igen |
| Belső memória | 4 GB RAM / 128 GB ROM |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Digitális koaxiális, Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out, USB Audio |
| WiFi | igen |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| Bluetooth adó | igen |
| Kimeneti szint | 1575mW + 1575mW @ 32Ω (12V DC-IN) |
| DAC | 20bit Discrete R2R + 4bit String DAC |
| Akkumulátor kapacitása | 4.400 mAh |
| Üzemidő [óra] | 13,5 óra |
| Szín | szürke színű |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 73.5 x 136 x 19 mm |
| Tömeg | 265 g |
| Tartozékok a csomagban | Bőrtok, USB-C kábel, koaxiális és gyújtókábel, 12 V-os hálózati adapter, képernyővédő fólia |