Ingyenes szállítás
HiRes nagy zenei felbontású audiolejátszó 8 DAC chippel, 4400 mAh akksival
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 3 év |
| Kijelző | igen |
| Kijelző típusa | Érintőkijelző, Színes |
| Kijelző felbontása és átlója | 5", 1080*1920 px |
| Operációs rendszer | Android 13 + Mango OS |
| Alkalmazások telepítésének lehetősége | igen |
| Belső memória | 128 GB |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Digitális koaxiális, Jack 3.5 mm, Jack 3.5 mm Line Out, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out, USB Audio |
| WiFi | igen |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| Bluetooth adó | igen |
| Kimeneti szint | 1 W @ 32 ohm (balanced), 586 mW @ 32 ohm (single) |
| D/A chip gyártója | Cirrus Logic |
| DAC | 8x CS43198 Octa DAC |
| Támogatott mintavételezési ráták | 768 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Akkumulátor kapacitása | 4400 mAh |
| Üzemidő [óra] | 14 óra |
| Szín | ezüst és kék |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 123 x 75 x 17.5 mm |
| Tömeg | 229 g |
| Tartozékok a csomagban | USB-C kábel, koaxiális kábel, TPU tok, képernyővédő fólia |