Ingyenes szállítás
Hordozható fejhallgató-erősítő és D/A átalakító USB-C csatlakozóval és két kimenettel (Jack 3,5 / 4,4 mm). 4x Cirrus Logic CS43131 lapkakészlet, PCM mintavételezés 768 kHz / 32 bit és DSD 512, THD+N 0,000098 % (@1 kHz @ 300 Ω, kimeneti szint 430 mW @ 32 Ω (szimmetrikus).
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Kimeneti szint | 430 mW @ 32 Ω (balanced) |
| D/A chip gyártója | Cirrus Logic |
| DAC | 4 x CS43131 |
| Támogatott mintavételezési ráták | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 |
| Szín | ezüst |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 50 x 23 x 9 mm |
| Tömeg | 20 g |
| Tartozékok a csomagban | USB-C kábel, USB-C / Lightning kábel, USB-C > USB-A adapter, használati útmutató |