Vezeték nélküli TWS fejhallgató QuietMax aktív zajszűréssel és 20 órás teljes akkumulátor-üzemidővel ANC-vel (30 óra ANC nélkül). Bluetooth 5.2 átvitel, alacsony késleltetésű játékmód, mesterséges intelligencia általi zajszűrés, állítható EQ, gyorstöltés, IPX5 víz- és izzadságállóság, WNR szélzajcsökkentő mód, GRAMMY®-díjas által finomhangolt hangzás
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Sport fülhallgató | igen |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Fülhallgató | igen |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 10 mm |
| Fülpárna anyaga | Szilikon |
| Fülpárnák formája | In-ear (Fülbe helyezhető) |
| Aktív zajszűrés (ANC) | igen |
| Vezérlés módja | Érintésvezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Impedancia | 16 Ω |
| Vízállóság | IPX5 |
| Csatlakozás módja | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 5.2 |
| Bluetooth kodekek | AAC, SBC |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása | 38 + 38 + 410 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | 7.5 óra |
| Teljes üzemidő töltőtokkal [óra] | 30 óra |
| Kompatibilitás | HFP / A2DP / AVRCP |
| Tömeg | 39 g |
| Szín | Fehér |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel, Szilikon fülillesztékek (több méretben) |