Ergonomikus kialakítású vezeték nélküli Bluetooth fejhallgató kiváló minőségű mikrofonokkal és magas szintű IPX8 védelemmel.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Sport fülhallgató | igen |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Fülhallgató | igen |
| Anyag | Műanyag |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 6 mm |
| Fülpárna anyaga | Szilikon |
| Fülpárnák formája | In-ear (Fülbe helyezhető) |
| Mikrofonok | 2 mikrofon a fülhallgatóban |
| Vezérlés módja | Érintésvezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Frekvencia átvitel | 20 - 20.000 Hz |
| Vízállóság | IPX8 |
| Csatlakozás módja | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Bluetooth kodekek | AAC, SBC |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása | 50 + 50 + 570 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | 9 óra |
| Teljes üzemidő töltőtokkal [óra] | 40 óra |
| Fülhallgató töltési ideje [óra] | 2 óra |
| Tok töltési ideje [óra] | 2 óra |
| Szín | Fekete |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel, Szilikon fülillesztékek (több méretben) |