Sportoláshoz fejlesztett vezeték nélküli fejhallgató állítható fülre akasztós horoggal a tökéletes rögzítés és kényelem érdekében.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Sport fülhallgató | igen |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Konstrukció | Nyitott |
| Anyag | Műanyag, Szilikon |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 14 mm |
| Fülpárnák formája | On-ear (Fülre illeszkedő) |
| Vezérlés módja | Érintésvezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Frekvencia átvitel | 20 - 20.000 Hz |
| Vízállóság | IPX6 |
| Csatlakozás módja | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Bluetooth kodekek | AAC, SBC |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása | 600 + 70 + 70 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | 12 óra |
| Teljes üzemidő töltőtokkal [óra] | 42 óra |
| Fülhallgató töltési ideje [óra] | 1.5 óra |
| Tok töltési ideje [óra] | 1.5 óra |
| Szín | Fekete |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel |