Újdonság
Vezeték nélküli utazó fejhallgató aktív zajszűréssel (ANC) , akár 90 órás akkumulátor-üzemidővel és az elérhető legjobb adatátviteli szabványokkal
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Konstrukció | Zárt |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 40 mm |
| Fülpárna anyaga | Műbőr |
| Fülpárnák formája | Over-ear (Fül körüli) |
| Összecsukható konstrukció | Teljesen |
| Aktív zajszűrés (ANC) | igen |
| Vezérlés módja | Gombos vezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Zajszűrés | 45 dB |
| Csatlakozás módja | Bluetooth, Levehető kábel |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Bluetooth kodekek | AAC, LDAC, SBC |
| Kábelhossz | 120 cm |
| Akkumulátor kapacitása | 500 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | ANC ON = 55 óra |
| Kompatibilitás | Multipoint |
| Tömeg | 255 g |
| Szín | Fekete |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel, Audiokábel Jack 3.5 mm |