Ingyenes szállítás
HiFi vezeték nélküli fejhallgató aktív zajszűréssel és csúcskategóriára jellemző hibrid, több meghajtós konfigurációval.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Fülhallgató | igen |
| Anyag | Műanyag |
| Drivers | Balanced Armature (BA), Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 12 mm |
| Balanced Armature meghajtók száma | 1 |
| Fülpárna anyaga | Szilikon |
| Fülpárnák formája | In-ear (Fülbe helyezhető) |
| Aktív zajszűrés (ANC) | igen |
| Mikrofonok | 3 mikrofon a fülhallgatóban |
| Vezérlés módja | Érintésvezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Frekvencia átvitel | 12 - 44.000 Hz |
| Vízállóság | IPX6 |
| Csatlakozás módja | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Bluetooth kodekek | AAC, LDAC, SBC |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása | 500 + 55 + 55 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | ANC ON = 5 óra |
| Teljes üzemidő töltőtokkal [óra] | ANC ON = 20 h óra |
| Fülhallgató töltési ideje [óra] | 2 óra |
| Tok töltési ideje [óra] | 2 óra |
| Szín | Kék |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel, Szilikon fülillesztékek (több méretben) |