A félig nyitott koncepciójú vezeték nélküli TWS fülhallgató kényelmes formával és kiváló minőségű mikrofonnal.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Fülhallgató | igen |
| Konstrukció | Félig nyitott |
| Anyag | Műanyag |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 14.2 mm |
| Fülpárnák formája | In-ear (Fülbe helyezhető) |
| Vezérlés módja | Érintésvezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Frekvencia átvitel | 20 - 20.000 Hz |
| Csatlakozás módja | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Bluetooth kodekek | AAC, SBC |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása | 35 + 35 + 400 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | 5 óra |
| Teljes üzemidő töltőtokkal [óra] | 22 óra |
| Fülhallgató töltési ideje [óra] | 1.5 óra |
| Tok töltési ideje [óra] | 1.5 óra |
| Tömeg | 3,3 + 3,3 + 37 g |
| Szín | Fehér |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel |