Ingyenes szállítás
Forradalmi asztali fejhallgató-erősítő GaN FET technológiával - gallium-nitrid tranzisztorokkal.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Kijelző | nem |
| Bemenetek | Jack 4.4 mm, RCA Cinch, XLR |
| Kimenetek | Jack 4.4 mm, Jack 6.3 mm, XLR |
| Kimeneti szint | 7,4 + 7,4 W @ 32 ohm |
| Szín | ezüst |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 239 x 223 x 64 mm |
| Tömeg | 2,4 kg |
| Tartozékok a csomagban | Tápkábel, Jack-RCA audiokábel, 6,3 mm-es Jack adapter |