Ingyenes szállítás
Középkategóriás, nagy audio felbontásra képes lejátszó Android 13 rendszerrel és kábeles vagy kábel nélküli rendszerbe illeszthetőséggel. 8 magos Qualcomm Snapdragon processzor. 4 db CS43131 felső D/A átalakító, 5"-os kijelző, fém ház, akár 15 órás akkumulátor-üzemidő, WiFi streaming, kétirányú Bluetooth 5.0 csúcsot jelentő aptX HD és LDAC támogatással. Kimenetek: Jack 3,5 mm, 4,4 mm, digitális koax és usb, teljesítmény akár 690 mW csatornánként @ 32 ohm.
Ebben a verzióban: 4 GB RAM + 128 GB zenei tárhely.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | igen |
| Kijelző típusa | Érintőkijelző, Színes |
| Kijelző felbontása és átlója | 5", 1080 x 1920 Full HD |
| Operációs rendszer | Android 13, Mango |
| Alkalmazások telepítésének lehetősége | igen |
| Belső memória | 4 GB RAM + 128 GB |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Digitális koaxiális, Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out, USB Audio |
| WiFi | igen |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| Bluetooth adó | igen |
| Bluetooth vevő | igen |
| Bluetooth kodekek | AAC, aptX™ HD, LDAC, SBC |
| Kimeneti szint | 4 Vrms / 6 Vrms (balanced), 690 mW @ 32 ohm |
| D/A chip gyártója | Cirrus Logic |
| DAC | 4x CS43131 |
| Támogatott mintavételezési ráták | 768 kHz, 32 bit, DSD512 |
| Akkumulátor kapacitása | 3200 mAh |
| Üzemidő [óra] | 15 óra |
| Szín | fekete |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 123 x 75 x 16 mm |
| Tömeg | 206 g |
| Tartozékok a csomagban | USB-C kábel, TPU tok, képernyővédő fólia |