Ingyenes szállítás
Az iBasso márka kicsi mobil erősítőinek csúcsmodellje. A titán házú DC-Elite fejhallgató-erősítő és D/A átalakító kompatibilis Android okostelefonokkal (5.1-es és újabb), iPhone-okkal, iPadekkel és tabletekkel. USB-C csatlakozóval és háromféle kimenettel: 3,5 mm-es jack vagy 3,5 mm-es koaxiális + 4,4 mm-es jack. USB hangkártyaként is működik Mac és Windows számítógépekhez. ROHM BD34301EKV chip, PCM 768 kHz / 32 bites mintavételezés és DSD 512, THD+N 0,00022%, 280 mW @ 32 Ω.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, S/PDIF |
| Kimeneti szint | 280 mW @ 32Ω, 70 mW @ 300 Ω (4.4 mm) |
| D/A chip gyártója | ROHM |
| DAC | BD34301EKV |
| Támogatott mintavételezési ráták | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 |
| Szín | fekete |
| Ház anyaga | Titán |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 64 x 35 x 14,5 mm |
| Tömeg | 60,5 g |
| Tartozékok a csomagban | bőr védőtok, USB-C kábel, USB-C / Lightning kábel, USB-C / USB-A adapter, felhasználói kézikönyv |