Ingyenes szállítás
Referencia csöves fejhallgató erősítő és 1 bites R2R D/A konverter, csatornánként akár 1,2 W teljesítménnyel.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 3 év |
| Kijelző | igen |
| Kijelző típusa | OLED |
| Kijelző felbontása és átlója | 1,3" |
| Bemenetek | Coaxial, Optikai bemenet, USB Type C |
| Kimenetek | Jack 3.5 mm, Jack 3.5 mm Line Out, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out |
| Kimeneti szint | 2x 1200 mW @ 32 ohm balanced, 2x 320 mW @32 ohm single |
| DAC | R2R + 1bit Dual Discrete DAC |
| Támogatott mintavételezési ráták | PCM 768kHz + DSD512 |
| Üzemidő [óra] | 15 óra |
| Szín | ezüst |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 145 x 86 x 31,6 mm |
| Tömeg | 470 g |