Ingyenes szállítás
Miniatűr D/A konverter és fejhallgató-erősítő USB-C bemenettel és 3.5 mm-es Jack kimenettel a fejhallgatókhoz. Támogatja az MQA és a DSD128 formátumot, ES9281PRO D/A konverterrel, OLED kijelzővel, RGB LED indikációval és fém házzal. Akár 112 mW kimeneti teljesítmény.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Kijelző | igen |
| Kijelző típusa | OLED |
| Kijelző felbontása és átlója | 0.7" |
| Bemenetek | USB Type C |
| Kimenetek | Jack 3.5 mm |
| Kimeneti szint | 112 mW @ 32 Ω |
| D/A chip gyártója | ESS Technology |
| DAC | ES9281AC PRO |
| Támogatott mintavételezési ráták | 384 kHz / 32 bit, DSD 128 |
| MQA támogatás | igen |
| Szín | fekete |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Méretek (Sz x M x Mé) | 45 x 13 x 11.5 mm |
| Tömeg | 10.6 g |
| Tartozékok a csomagban | USB-C kábel |
Ipnone 15-tel akartam összekötni 3,5es jack planár fülhallgatómat és perfektül sikerült is. 0-30 skálán hangosítható a 9 összefogott gyufaszál méretű kütyű, ami annyira kicsi , mintha a kábelen lenne (hifi szinten nem jellemző) klasszikus irányító egység. Ami érdekes extra dolog, az az iciri piciri fekete hátterű kijelző, ami a hangerőséget mutatja, illetve a mintavételezés frekvenciáját mutatja pcm 44k - pcm 352k értékekkel. Mindenki el tudja dönteni hogy ez Neki mennyire fontos, de az biztos, hogy ez a piacon lévő legkisebb erősítő/átalakító is gyönyörűen meghajt egy combosabb fejhallgatót is, de a nagyobb méretű eszközökhöz képest az extrém magas hangerőt (30as érték) nem szereti míg a szép hangzást 20 körül tudja. Hasonló termékekkel összevetve Neki a mérete a key feature, illetve érdemes odafigyelni, hogy ő csak 3,5 es jack-et tud, 4,4 et nem.