Vezeték nélküli Hifi fejhallgató ANC zajszűréssel és felefonhívás kompatibilis jellemzőkkel. Bluetooth 5.0 átvitel, 40 mm-es dinamikus meghajtók, Grammy-díjas hangolás, 12 előre beállított EQ mód, kiváló minőségű mikrofonok AI zajszűréssel. Akár 50 órás akkumulátor-üzemidő ANC-vel.
SE verzióban egyszerűsített változattal, keménytok nélkül,LDAC kodek elhagyásával és kábeles zenehallgatás opciója nélkül. Jó választás azoknak akik egyszerű eszközzel használnák a fejhallgatót, és a nagyszerű hangzás mellett az ár érték arányt többre tartják a minőségi köritésnél és a csúcstechnológiánál.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Bluetooth fülhallgató | igen |
| Vezeték nélküli fülhallgató | igen |
| Konstrukció | Zárt |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Drivers | Dynamic driver |
| Dynamic driver - átmérője | 40 mm |
| Fülpárna anyaga | Műbőr |
| Fülpárnák formája | Over-ear (Fül körüli) |
| Összecsukható konstrukció | Laposan |
| Aktív zajszűrés (ANC) | igen |
| Vezérlés módja | Gombos vezérlés |
| Hangerőszabályzó | igen |
| Impedancia | 32 Ω |
| Csatlakozás módja | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| Bluetooth kodekek | AAC, SBC |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Tápellátás | 5 V = 1.1A |
| Akkumulátor kapacitása | 720 mAh |
| Fülhallgató üzemidő [óra] | 50 - 70 óra |
| Fülhallgató töltési ideje [óra] | 1.5 óra |
| Kompatibilitás | HFP/A2DP/AVRCP |
| Tömeg | 240 g |
| Szín | Fekete |
| Tartozékok a csomagban | USB-C töltőkábel |