3,5 Jack kapcsolódású kicsi és könnyű kábeles fülhallgató ergonomikus füldugókkal fém testtel és jelentősen döntött nyakkal a jobb illeszkedés érdekében. Kábelen elhelyezett mikrofon és egygombos vezérlés. Kétrétegű meghajtók (titán, polimer) . 20 - 20 000 Hz frekvenciatartomány. 3 méretű illeszték.
| Állapot | Új |
| Garancia idő | 2 év |
| Fülhallgató | igen |
| Anyag | Alumínium |
| Drivers | Dynamic driver |
| Fülpárna anyaga | Szilikon |
| Fülpárnák formája | In-ear (Fülbe helyezhető) |
| Kábeles vezérlés | Egyetemes 1 gomb |
| Frekvencia átvitel | 20 - 20.000 Hz |
| Impedancia | 32 Ω |
| Csatlakozás módja | Rögzített kábel |
| Kábelhossz | 125 cm |
| Csatlakozó | 3,5 mm |
| Tömeg | 14 g |
| Szín | Kék |
| Tartozékok a csomagban | Szilikon fülillesztékek (több méretben) |